MAXIMA pojišťovna hledá Pojistného matematika

MAXIMA pojišťovna je česká pojišťovna, která nabízí široké portfolio životních i neživotních pojistných produktů. V roce 2019 oslavila čtvrtstoletí působení na pojistném trhu. Kromě klasických retailových pojistných produktů navazuje strategická partnerství s velkými korporacemi, pro které vytváří pojištění na míru. Ve spolupráci s telekomunikační společností O2 nabízí například pojištění mobilních zařízení v Čechách a na Slovensku

Pracovní náplň
  • Pojistně-matematické výpočty v oblasti životního a neživotního pojištění (cenotvorba, rezervování atd.), podpora aktuárské funkce v rámci Solvency II.
  • Spolupráce na výpočtech a výkaznictví v rámci Solvency II.
  • Úzká spolupráce s odděleními napříč celou pojišťovnou.
  • Podílení se na tvorbě nových a úpravě stávajících produktů pojišťovny.
  • Tvorba analýz dat z provozního systému pojišťovny.
  • Tvorba statistik, reportů a analýz (ČNB, ČAP, pro interní potřeby pojišťovny).
  • Příprava podkladů pro audit, datová a výpočetní podpora ostatních útvarů pojišťovny.
Požadujeme
  • VŠ vzdělání, případně student posledního ročníku VŠ studia s matematickým nebo ekonomickým zaměřením (ideálně MFF UK finanční a pojistná matematika).
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel a Access).
  • Základní znalost programování (ideálně ve VBA), znalost databází a SQL výhodou.
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka (především schopnost číst a psát v AJ).
Očekáváme
  • Analytické a logické myšlení.
  • Samostatnost a vlastní iniciativu, ochotu učit se novým věcem.
  • Zodpovědnost, svědomitost, spolehlivost, pečlivost a přesnost.
Nabízíme
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dostupností MHD.
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění, pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti.
  • Perspektivu osobního a profesního rozvoje.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností.
  • Pracoviště na Praze 2 v centrále pojišťovny.
  • Pracovní poměr na HPP.
Nástup
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu pošlete životopis a případný motivační dopis pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mail: kariera@maxima-as.cz