Pojištění hospitalizace

Pojištění je součástí životního pojištění MaxEfekt a kryje náklady spojené s pobytem v nemocnici následkem nemoci nebo úrazu. Sjednat je ho možné na pobočce Maxima pojišťovny nebo v partnerské síti společnosti.

Jste zde

Proč si sjednat pojištění hospitalizace?

Pobyt v nemocnici při nevyhnutelné hospitalizaci se již několik let neustále zdražuje. Chápeme, že starosti s platbou jsou to poslední, co chcete při hospitalizaci řešit. Proto jsme pro vás připravili speciální pojištění hospitalizace, které vše vyřeší za Vás. Pojištění hospitalizace se tedy vztahuje na pobyt v nemocnici následkem nemoci nebo úrazu. Smyslem pojištění hospitalizace je nahradit Vám finanční náklady spojené s pobytem v nemocnici, resp. dorovnat Vám ztráty z vašeho denního příjmu, o který si nemůžete dovolit přijít ani z krátkodobého hlediska.

Výhody pojištění hospitalizace

  • Pojištění hospitalizace se vztahuje na hospitalizaci jak z důvodu nemoci, tak z důvodu úrazu, těhotenství a porodu.
  • Hospitalizaci Vám zaplatíme hned od prvního dne v nemocnici.
  • Pokud Vám nestačí krytí 100 Kč, můžete se připojistit na vyšší částku - až do 3 000 Kč (např. při použití nadstandartní nemocniční péče).
  • Pojistění hospitalizace je určeno pro občany ve věku od 18 do 75 let.

Jak pojištění uzavřít?

Pojištění MaxEfekt nebo MaxJistota lze uzavřít přímo v Centru pojišťovacích služeb společnosti Maxima - kontakt zde nebo prostřednictvím partnerské sítě Maxima.

Sjednat online

Centrum služeb

MAXIMA pojišťovna, a.s.
Italská 1583/24,
120 00 Praha 2 Vinohrady
Tel.: +420 273 190 400
Fax: +420 273 190 412

Partnerská síť