Pojištění dětí

Investice do vlastních dětí bývá jednou z nejperspektivnějších. Životní pojištění MaxEfekt, jehož součástí je i pojištění dětí, Vašemu dítěti zajistí finanční jistotu v případě těžko zranění nebo nemoci.

Jste zde

O pojištění dětí

Dětský život velmi často provází nehody a úrazy. Nemocnice v České republice každoročně ošetří téměř půl miliónu dětských úrazů. Rodičům je přitom ročně k dispozici pouze 9 dní ošetřovného. Úrazové pojištění dětí od Maxima pojišťovny Vám umožní být se svým dítětem i ve chvílích po úrazu a nemusíte se tak obávat těžkého finančního dopadu na celou rodinu.

Ačkoliv samozřejmě málokdo chce vydělávat na bolesti svých ratolestí, úrazové pojištění dětí není nikdy na škodu, a každý rodič by jej měl svému dítěti pořídit, protože těžký úraz by mohl značně zkomplikovat život nejen dítěti, ale i jeho rodině. Obecně se také doporučuje dítěti zajistit pojištění trvalých následků úrazu. V případě úrazu se rodina neocitne ve špatné finanční situaci a může dítěti vytvořit příjemné prostředí, nebo dokonce zajistit kvalitnější léčbu. Úrazové pojištění dětí si tak sjednejte u Maxima pojišťovny.

Výhody pojištění dětí

  • Variabilita pojištění: pojištění pro případ smrti, pojištění velmi vážných onemocnění, trvalých následků úrazů s progresí, denní odškodné za úraz, pojištění hospitalizace.
  • Možnost výhodné kombinace s jiným pojištěním.
  • Možnost rozdělit platbu běžného pojistného na pololetní, čtvrtletní či měsíční splátky.

Jak pojištění uzavřít?

Pojištění MaxEfekt nebo MaxJistota lze uzavřít přímo v Centru pojišťovacích služeb společnosti Maxima - kontakt zde nebo prostřednictvím partnerské sítě Maxima.

Sjednat online

Centrum služeb

MAXIMA pojišťovna, a.s.
Italská 1583/24,
120 00 Praha 2 Vinohrady
Tel.: +420 273 190 400
Fax: +420 273 190 412

Partnerská síť