MAXIMA pojišťovna hledá Business analytik

MAXIMA pojišťovna je česká pojišťovna, která nabízí široké portfolio životních i neživotních pojistných produktů. V roce 2019 oslavila čtvrtstoletí působení na pojistném trhu. Kromě klasických retailových pojistných produktů navazuje strategická partnerství s velkými korporacemi, pro které vytváří pojištění na míru. Ve spolupráci s telekomunikační společností O2 nabízí například pojištění mobilních zařízení v Čechách a na Slovensku

Pracovní náplň
  • Aktivně participuje na zavádění nových produktů do nového provozního systému pojišťovny
  • Kontinuálně vyhodnocuje, standardizuje a digitalizuje obchodní a provozní procesy
  • Provádí business analýzu, spravuje a prioritizuje požadavky
  • Dokumentuje a komunikuje výsledky analýzy
  • Úzce spolupracuje s produktovými a aplikačními specialisty (na design řešení)
  • Podporuje proces designu a vývoje řešení
  • Zastřešuje uživatelské akceptační testy
Požadujeme
  • Velmi dobré analytické a koncepční myšlení
  • Pokročilá schopnost definovat, analyzovat a dokumentovat požadavky
  • Praktické zkušenosti s projektem (ideálně SW vývoj) a některou ze standardních metodik projektového řízení (v roli produktového manažera, business analytika, projektového manažera, testera apod.)
  • Schopnost samostatně plánovat a organizovat proces analýzy
  • Adekvátní komunikační schopnosti (každodenní komunikace s vlastníky procesů, produktovými specialisty, projektovým manažerem, externí dodavatel a managmentem)
  • Minimálně 3letá pracovní zkušenost (zahrnující alespoň 1 rok na pozici business analytika nebo procesního specialisty)
  • Alespoň krátkodobá zkušenost z pojišťovnictví je podmínkou
  • Jazykové požadavky: čeština/slovenština – úroveň C1, angličtina – úroveň minimálně B1
  • Pokročilá uživatelská znalost MS Word a MS Excel; další technické a odborné zkušenosti (MS Access, SQL/práce s databází, UML, Enterprise Architect apod.) jsou výhodou
Očekáváme
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a chuť pracovat
  • Aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • Samostatnost a vlastní iniciativu
  • Analytické schopnosti
  • Týmového ducha a přátelské chování
Nabízíme
  • Práce na hlavní pracovní poměr, popř. IČ
  • Prostor pro samostatnou práci, seberealizaci
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 120 Kč stravenky, penzijní připojištění, výhodné pojištění
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pracoviště na Praze 2 v centrále pojišťovny
Nástup

Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu pošlete životopis a případný motivační dopis pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mail: kariera@maxima-as.cz