Nový produkt KANCELÁŘ – Pojištění kancelářských prostor

(Praha 20. 2. 2021) Abyste se mohli v klidu věnovat svému podnikání a zbytečně neřešili starosti o majetek ve vaší kanceláři, připravili jsme pro vás nový produkt Maxima pojišťovny „KANCELÁŘ“ – Pojištění kancelářských prostor.

Tento produkt doplňuje pojištění profesní a provozní odpovědnosti a je vytvořen speciálně nejen pro realitní zprostředkovatele, ale i pro společnosti podnikající v odborných službách, např. notáře, makléře, auditory atd. Velkou úsporou času a práce je možnost pojistit jednou smlouvou až deset kanceláří s odlišnými adresami.

Vybrat si můžete ze tří balíčků BASIC, KOMFORT a TOP, které pojišťují váš majetek proti požáru, vichřici, povodni, odcizení, přepětí, vandalismu, rozbití skel a mnoha dalším pojistným nebezpečím. Jednotlivé balíčky vám umožní vybrat optimální variantu přímo pro váš druh podnikaní a zohlednit vaše konkrétní potřeby.

Velké množství podnikatelů při likvidaci pojistné události zjistí, že neměli svůj firemní majetek správně pojištěný. Aby se vám to také nestalo, je dobré vědět, na co si dát před uzavřením pojistné smlouvy pozor. Při sjednání majetkového pojištění může být zásadní chybou například příliš nízká výše pojistné částky.

Při pojištění majetku se jedná vždy o částku, za kterou byste mohli vybavit nově svou kancelář. V našem případě si tedy vyberete balíček, který nejvíce odpovídá reálné hodnotě vašeho majetku v kanceláři. Pojistnou smlouvu je pak dobré každé dva až tři roky aktualizovat podle toho, jak hodnota vašeho majetku stoupá.

Součástí pojištění je také pojištění škod způsobených vloupáním, kdy pojišťovna přihlíží k tomu, jak je kancelář či provozovna proti zlodějům zajištěna. Obecně se dá říci, že čím vyšší jsou limity plnění, tím lépe musí být majetek zabezpečený. Pokud by nastala například situace, že byste zapomněli zavřít okno v kanceláři a zloději by si tak díky tomu přišli ke kancelářskému vybavení, pojišťovna může pojistné plnění zkrátit nebo i zamítnout.

U jednotlivých balíčků je také definován odpovídající rozsah asistenčních služeb. Tyto služby vám poslouží k tomu, aby řešení vaší havárie v kanceláři proběhlo efektivně a rychle, mimo jiné vám pomohou zajistit instalatérské a topenářské práce, pomoc při zablokování dveří nebo jiných havarijních událostech. Pojišťovna tyto služby zaplatí v rámci sjednaného limitu asistenčních služeb.

Maxima pojišťovna