Jste zde

Maxima pojišťovna obsadila 2. místo na žebříčku zdravotních pojišťoven zajišťujících pojištění pro cizince

(Praha, 15. června 2016) V rámci celostátního průzkumu CGM Zdravotní pojišťovna roku 2016, který pravidelně hodnotí české zdravotní pojišťovny zajišťující pojištění pro cizince v České republice z pohledu ředitelů nemocnic, získala Maxima pojišťovna krásné druhé místo.

V průzkumu, který probíhal v březnu letošního roku ve spolupráci s výzkumnou agenturou Ipsos, byli osloveni ředitelé 155 nemocnic s akutními lůžky v České republice. Hodnocena byla zejména kvalita poskytovaného servisu zdravotních pojišťoven a služby, které svým klientům nabízejí.

Pořadí pojišťoven z pohledů ředitelů nemocnic:

1. místo           Pojišťovna VZP, a.s.

2. místo          Maxima pojišťovna, a.s.

3. místo           Slavia pojišťovna, a.s.

Obchodní ředitel pojišťovny Maxima, Petr Jícha, k tomu dodává: je to pro nás ocenění dobré práce, kterou na poli zdravotního pojištění děláme. Zlepšování klientského servisu je pro nás cestou, jak si dlouhodobě udržet spokojenost klientů. Jednou z možností, jak tohoto cíle dosáhnout, je kvalitní spolupráce se zdravotnickými zařízeními v oblasti rychlé a bezchybné likvidace škodních událostí. Služby pojišťovny plánujeme samozřejmě dále vylepšovat.

Maxima pojišťovna, a.s.

Sjednat online

Centrum služeb

MAXIMA pojišťovna, a.s.
Italská 1583/24,
120 00 Praha 2 Vinohrady
Tel.: +420 273 190 400
Fax: +420 273 190 412

Partnerská síť