Jste zde

Zajímá vás

 

Novinky

Souhrn zajímavých informací a tiskových zpráv společnosti MAXIMA pojišťovna naleznete pod tímto odkazem. Do budoucna plánujeme rozšíření PR sekce.

 

Kariéra

Hledáte práci a máte zájem o zaměstnání v sektoru pojišťovnictví? V současné době hledáme schopné pracovníky pro posílení našeho týmu na uvedené pozice.

 

Vinkulace pojistných smluv

Potřebujete vinkulovat pojistnou smlouvu? Vinkulace pojištění je služba, kterou využívá věřitel jako způsob ochrany věci, na kterou dlužníkovi půjčil finanční prostředky.

 

Zajímavé odkazy

Zde naleznete webové odkazy na instituce, asociace a národní banky, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, a kterých jsme členem. Klikněte pro více informací.

 

Otázky a odpovědi (FAQ)

Nevíte si rady s rozsahem pojištění a hledáte informace o krytí, které naše pojištění poskytuje? Projděte si časté otázky (FAQ), které už řešil někdo před Vámi.

 

Vaše připomínky či dotazy

Máte-li podněty k fungování nebo k zaměstnancům naší pojišťovny, můžete nám je zaslat na uvedené kontakty. Naším cílem je neustále zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb.

 

Risk management

MAXIMA pojišťovna věnuje pozornost řízení rizik v postupném přechodu na ERM. Základní funkcí finanční instituce na současném trhu je řídit riziko. Více informací zde.

 

Kodex etiky v pojišťovnictví

Posláním Kodexu etiky v pojišťovnictví je napomáhat prosazování korektních vztahů na českém pojistném trhu a přispět k jeho zdravému vývoji. Respektujeme ochranu soukromí.

 

Slovník základních pojmů

Máte-li pochybnosti o významu některých odborných termínů - můžete si jej ověřit v našem slovníku základních pojišťovacích pojmů. Naleznete zde několik desítek vysvětlivek.

 

Sjednat online

Centrum služeb

MAXIMA pojišťovna, a.s.
Italská 1583/24,
120 00 Praha 2 Vinohrady
Tel.: +420 273 190 400
Fax: +420 273 190 412

Partnerská síť