Inovace pojištění MaxDomov 3.0

(Praha, 8. listopadu 2021) Rádi bychom Vám oznámili, že od 8. listopadu 2021 je v našem obchodním systému Secure k dispozici kompletně inovovaný produkt MaxDomov 3.0.
Novinky a změny, které jsme do produktu zavedli, vycházejí z požadavků nejen našich klientů, ale i z aktuální situace a poptávky na pojistném trhu.
Nově produkt umožňuje připojistit mnohem širší a variabilnější spektrum pojistných nebezpečí i konkrétních předmětů pojištění. V rámci stavby lze pojistit například strojní a elektronická rizika, zahradní techniku, ztrátu nájemného a řada dalších užitečných věcí. Vedlejší stavby si můžete pojistit buď tím, že je ve smlouvě vyjmenujete nebo jako soubor staveb na limit plnění. Vše tedy jednoduše sjednáte v jedné smlouvě.
Připojištění pojištění domácnosti má také několik novinek, například lze nově sjednat, připojištění na věci ve vozidle nebo na škody způsobené poruchou chladícího zařízení.
Upravili jsme rovněž možné rozsahy limitů, a to jak u stavby, tak i v rámci pojištění odpovědnosti, kde lze sjednat limit plnění až 50 000 000 Kč, a zároveň lze pojišťovat samostatně občanskou odpovědnost a odpovědnost z držby nemovitosti. Mnohem variabilnější je také nastavení spoluúčastí, které je spojeno s různou úrovní slev.
Co je ale velmi podstatné, že nový produkt je zcela nově naceněný, a to tak, aby vycházel výhodně i pro komplexnější pojistky s vyššími limity. Uvedené novinky se týkají produktu MaxDomov 3.0, který lze sjednat na pobočce Maxima pojišťovny nebo u obchodních partnerů. Balíčkového produktu, který lze sjednat on-line se zatím tato úprava netýká.

Maxima pojišťovna