MAXIMA pojišťovna otevřela centrum pojišťovacích služeb

Od začátku ledna je v centru Prahy, na křižovatce ulic Italská a Vinohradská, otevřeno nové centrum pojišťovacích služeb společnosti MAXIMA pojišťovna, které poskytuje nadstandardní servis všem jejím klientům.

Daniel Hindls, obchodní ředitel MAXIMA pojišťovny, k tomu říká: „chceme našim stávajícím i budoucím zákazníkům nabízet přesně ty produkty, které opravdu potřebují, a kterým dobře rozumí. Proto naši zaměstnanci kromě českého a anglického jazyka poskytují profesionální pojišťovací poradenství i v ruštině, ukrajinštině, vietnamštině a čínštině, což je na českém trhu zcela ojedinělá věc, jenž využívají zejména cizinci se zájmem o naše zdravotní pojištění.“ 

Možnost fyzicky sjednat pojištění přímo na pobočce samotné pojišťovny pod dohledem profesionála preferují nejčastěji ti zákazníci, kteří mají zájem o životní rizikové pojištění nebo pojištění podnikatelů. Tyto složitější produkty mají často svá specifika a vyžadují větší odbornost, čas a více informací o konkrétním případu. Další velkou skupinou návštěvníků centra pojišťovacích služeb jsou samozřejmě běžní občané mající zájem o pojištění domácností nebo cestovní pojištění.

Roman Jandík

MAXIMA pojišťovna, a.s.