Informace pro zájemce o zdravotní pojištění cizinců

(Praha, 12. května 2020) Dovolujeme si upozornit zájemce o zdravotní pojištění cizinců na zvýšený výskyt případů, kdy došlo k přímému sjednání pojistných smluv zdravotního pojištění cizinců prostřednictvím zprostředkovatelů, kteří nedisponují oprávněním České národní banky ke zprostředkování pojištění ve smyslu zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění.

Dle platné legislativy má každá osoba, která projevila zájem o pojištění, právo na sdělení informace o zápisu pojišťovacího zprostředkovatele v registru vedeném Českou národní bankou. Doporučujeme tedy Vaše právo využít v plném rozsahu.

Maxima pojišťovna, a.s., při sjednávání pojištění spolupracuje pouze s prověřenými a důvěryhodnými partnery, kteří se mohou výše zmíněným oprávněním prokázat a disponují platebním terminálem pro úhradu pojistného prostřednictvím platebních karet. Popřípadě pojištění sjednat přímo na pobočce nebo webových stránkách pojišťovny.

Z tohoto důvodu si Vám dovolujeme doporučit, abyste při uzavírání pojistných smluv zdravotního pojištění cizinců využívali naše partnery oprávněné k výkonu zprostředkování pojištění, kteří Vám zajistí nejen profesionální přístup a odbornou péči, ale i bezhotovostní platbu pojistného.

Maxima pojišťovna, a.s., si velice váží svých klientů a pevně věříme, že naše doporučení přispěje k Vaší maximální spokojenosti s procesem uzavření pojištění.

MAXIMA pojišťovna