Maxima pojišťovna s O2 třetí v anketě Inovátor roku

Maxima pojišťovna s O2 třetí v anketě Inovátor roku

Velký úspěch zaznamenala Maxima pojišťovna společně s O2 v tradiční anketě Hospodářských novin Nejlepší pojišťovna roku 2017. V kategorii Inovátor roku obsadila s produktem O2 Chytré cestovní pojištění bronzovou příčku.

Předseda představenstva Maxima pojišťovny, Petr Sedláček k tomu říká:

Pro malou pojišťovnu, jako je Maxima, je to velký úspěch. Navíc jsme před čtrnácti dny s jiným produktem dokázali vyhrát anketu Cena pokroku 2017 Chytrého Honzy. Netradiční řešení je cesta, kterak chceme Maximu odlišit od šedi konzervativního pojišťovnictví, které v ČR stále vládne.“ 

Inovátor roku 2017

Do soutěže Inovátor roku 2017 byl nominován produkt O2 Chytré cestovní pojištění. Jeho unikátnost spočívá v automatické aktivaci pojistky při opuštění Česka a deaktivaci při návratu z cest. Klient tím ušetří nejen čas při sjednávání pojistky, ale díky začlenění do měsíčního vyúčtování mobilního operátora odpadne také nutnost jednorázových plateb.

Chytré cestovní pojištění má ve svých tarifech aktivní více než 60 tisíc zákazníků. Těm jsme tak díky chytré technologii bezstarostně pojistili již více než půl milionu dní strávených v zahraničí,“ říká Jiří Straka z O2 Czech Republic, který má v  O2 pojištění na starosti. Úspěch v Česku nás přiměl k uvedení obdobného pojištění také na Slovensku, kde se dnes už těší velké oblibě,“ dodal.