Maxima pojišťovna spouští inovované pojištění majetku a odpovědnosti občanů

Pojištění majetku v novém

(Praha, 8. ledna 2019) V úterý 8. ledna 2019 spustila Maxima pojišťovna vylepšený produkt Komplexního pojištění majetku a odpovědnosti občanů MaxDomov 2.1.

Nově mohou naši obchodní partneři uzavřít pojištění dvěma způsoby. První varianta je klasická. Klient vlastnoručně podepisuje papírovou smlouvu. Druhá varianta je nová, inovativní. Způsob sjednání pojištění je založen na akceptaci smlouvy pouhým zaplacením prvního pojistného. Klientovi se nemusí smlouva tisknout k podpisu a veškeré dokumenty odchází klientovi i zprostředkovateli elektronicky na email.

Mgr. Jan Slavík, ředitel distribuční sítě, k novému MaxDomovu říká: "Jsem rád, že Maxima pojišťovna nestojí na místě, ale jde s dobou i co se týká moderních a uživatelsky přívětivých způsobů sjednávání smluv. Náš produkt dlouhodbě patří mezi špičku na českém trhu, což máme potvrzeno i z nezávislých srovnání pojištění majetku."

Dále Slavík dodává: "Chtěli jsme, aby již v základu pojištění, který dostane každý klient automaticky, byly dostatečně vysoké limity plnění - například se to týká pojištění občanské odpovědnosti, odpovědnosti za škodu vlastníka, rizika vodovodních škod, poškození fasády, allrisk pojištění skel a sanitárních zařízení a mnoha dalších. Snažíme se předem klientovi nabídnout řešení, které od pojištění oprávněně očekává. To vše za velmi konkurenceschopné a dostupné ceny."

Kompletní informaci získáte na webových stránkách nebo na pobočce pojišťovny.

Maxima pojišťovna, a.s.