Vedení společnosti

Ing. Petr Sedláček
předseda představenstva

Petr Sedláček vystudoval Vysokou školu ekonomickou. Jeho profesní kariéra je velmi rozmanitá. Vykonával post předsedy představenstva Home Credit, pracoval jako náměstek ministra vnitra a byl ředitelem poradenství pro finanční instituce ČR a SR pro společnost PriceWaterhouseCooper. Významné manažerské posty zastupoval  také v rámci České pošty a Global Payments Europe. 

Ing. Roman Kohout
místopředseda představenstva

Roman Kohout absolvoval ČVUT v Praze, fakultu strojního inženýrství. Má dlouholeté zkušenosti z oboru finančních služeb, informačních technologií a výrobního sektoru, kde zastával různé funkce na úrovni vrcholného managementu. Během své pracovní kariéry prošel řadou renomovaných společností a má zkušenosti z vedení strategických projektů v rámci skupiny ČSOB či řízení mezinárodních akvizičních projektů v PPF Group. Působil rovněž ve společnostech EY či Český rozhlas.

Ing. Milan Točina
ředitel pro strategický rozvoj

Milan Točina vystudoval provozně-ekonomickou fakultu ČZU. Pracoval ve Státní bance Československa jako náměstek a poté zastával funkci ředitele pobočky Komerční banky. Od roku 1996 se pohybuje v sektoru pojišťovnictví nejprve jako předseda představenstva a také jako generální ředitel společnosti Universal, poté jako ředitel pro strategický rozvoj v Maxima pojišťovně. 

Mgr. Jan Slavík
ředitel distribuční sítě

Jan Slavík vystudoval Právnickou fakultu na Univerzitě Karlově v Praze. Po škole krátce pracoval v advokátní kanceláři. Dalším jeho působištěm se stala Maxima pojišťovna, kde začal pracovat na pozici právníka, nyní vykonává pozici ředitele distribuční sítě.

Ing. Ondřej Roček
finanční ředitel
člen představenstva

Ondřej Roček vedle pozice finančního ředitele vykonává od května 2015 také funkci člena představenstva. V minulosti pracoval jako supervizor v KPMG Audit a jako associate manager v KMPG Česká republika. 

Martina Kavříková
ředitelka provozního úseku
člen představenstva

Martina Kavříková je ředitelkou provozního úseku a vykonává pozici člena představenstva od 20. dubna 2016. Má bohatou 12ti letou praxi v pojišťovnictví z oblasti provozu, zajištění, vedení IT, likvidaci a předchozí dlouholetou praxi v bankovnictví v oblasti dealingu a řízení aktiv a pasiv.