Nový produkt zdravotního pojištění cizinců MaxMedical Exclusive s limitem 150 tis. EUR

(Praha, 2. září 2019) Maxima pojišťovna začala v září nabízet novou verzi komplexního zdravotního pojištění pro cizince s názvem Exclusive. 

Oproti variantě Standard má nový produkt výrazně vyšší limity a to jak na jednu pojistnou událost, tak i celkový limit pojistného plnění - aktuálně nejvíce na trhu. Dvojnásobně (na 60 tis. EUR) vzrostl dokonce i limit na akutní ošetření v zemích schengenského prostoru mimo území České republiky a na 40 tis. EUR narostl limit na repatriaci. Výrazně byl zvýšen limit na akutní ošetření zubů, který nově dosahuje výše 800 EUR. Zde je nutné klientům vždy zdůrazňovat, že se nejedná o poukaz na ošetření, ale že pojištění kryje stejné standardní úkony jako veřejné zdravotní pojištění občanům ČR. Ti si musí rovněž například za bílé plomby většinou něco doplatit.

Ing. Lukáš Elstner, vedoucí produktového odboru Maxima pojišťovny, k tomu říká: „u zdravotního pojištění máme ambici udržet si dlouhodobě pozici lídra, který bude klientům nabízet špičkový servis i produkt. To nás neustále nutí vymýšlet novinky, které budou pro klienty přínosné.“ Dále Elstner dodává: „Je pro nás extrémně důležité, aby klienti skutečně rozuměli tomu, co si kupují a co od našeho pojištění mohou očekávat, ale vždy se jim snažíme jít naproti i s kvalitou našeho pojištění.“

Komplexní zdravotní pojištění cizinců MaxMedical Exclusive si mohou klienti sjednat u licencovaných partnerů pojišťovny, na pobočce nebo také snadno online z mobilu či svého PC. Cena za roční pojištění činí 24 až 26 tis. Kč podle věku, ale nyní mají klienti možnost kupovat pojištění se slevou za 16 380 Kč a pro studenty a mladé do 30 let máme nabídku dokonce za 15 360 Kč.

Maxima pojišťovna, a.s.