Pojištění majetku a odpovědnosti po dobu nouzového stavu se slevou až 40 %

(Praha, 17. dubna 2020) V tomto nelehkém čase se Maxima pojišťovna rozhodla prodloužit akční cenu pro sjednaní Pojištění majetku a odpovědnosti MaxDomov na dobu odpovídající nouzovému stavu vyhlášeném v České republice.

Pojistit si můžete nemovitost, domácnost a současně i odpovědnost. Rozsah pojištění můžete vybrat ze třech variant, ale již ta základní (IDEAL) kryje téměř všechna běžná rizika dostupná na pojistném trhu. Nechceme, aby se klient mohl špatně pojistit.

Jak získat maximální slevu?
Když si pojištění MaxDomov uzavřete samostatně na našich webových stránkách, okamžitě získáte 30% slevu za online sjednání. Pokud navíc budete hradit pojistné jednorázově s roční frekvencí, a nikoliv po splátkách, aktivuje se Vám dodatečná 5% sleva. A o dalších 5 % dolů se dostanete, jestliže si sjednáte najednou alespoň dvě základní pojištění ze tří - tedy pojištění stavby, domácnosti nebo odpovědnosti (sleva za propojištěnost). Na první pohled se může Vaše pojistné snížit o 40 %. Navíc si slevu můžete zvýšit ještě navýšením své spoluúčasti při případné škodě u pojištění stavby nebo domácnosti.

Jestli máte svůj majetek pojištěn u jiné pojišťovny, nic se neděje, u nás si počátek pojištění můžete odložit až o 6 měsíců dopředu tak, aby Vám smlouvy navazovaly. Starou smlouvu ale nezapomeňte vypovědět co nejdříve, minimálně 6 týdnů před výročím.

Vyzkoušejte si na cenění Vašeho pojištění. Klikněte na tento odkaz www.maximapojistovna.cz, zvolte varianty pojištění (stavba, domácnost nebo připojištění odpovědnosti) a napište adresu nemovitosti, které se pojištění týká. Tady bychom chtěli upozornit, že smlouva vzniká až jejím zaplacením. Je to snadné, zvládne to každý, ale když by bylo nejhůře, zavolejte nám na klientskou linku, kde Vám se sjednáním rádi pomůžeme.

Maxima pojišťovna, a.s.