Slavíme 25. narozeniny

Slavíme 25. narozeniny

(Praha, 16. května 2019) Čtvrtstoletí na českém pojistném trhu slaví letos Maxima pojišťovna. Tato menší, ale dynamicky rostoucí česká pojišťovna, stále silněji promlouvá do dění na domácím pojistném trhu.

Pojišťovna byla založena 1. července 1994 a za dobu své historie několikrát změnila své obchodní zaměření i vedení. Zajímavým grafickým vývojem prošlo rovněž logo Maxima pojišťovny.

Logo používané do roku 2004

Staré logo 1

 Logo společnosti z roku 2013

Staré loo 2

Aktuální logo společnosti

Aktuální logo

Změnami prošla v průběhu času i akcionářská struktura společnosti. Po té poslední v roce 2015 vlastní většinový majetkový podíl společnost Mella Holdings B.V. Nová obchodní strategie přinesla i nové obchodní příležitosti, což dokazují mnohá ocenění – například v roce 2017 zaznamenala Maxima velký úspěch společně s O2 v tradiční anketě Hospodářských novin Nejlepší pojišťovna roku 2017. V kategorii Inovátor roku obsadila s produktem O2 Chytré cestovní pojištění bronzovou příčku. Pozitivní trend ale asi nejlépe ilustruje nárůst předpisu v posledních letech vyjádřený v následujícím grafu.

Maxima pojišťovna - předepsané pojistné

I do dalšího čtvrtstoletí připravuje Maxima pro své zákazníky, obchodní partnery i zaměstnance zajímavé novinky, inovace a vylepšení. Děkujeme všem za spolupráci.

Maxima pojišťovna, a.s.