Jste zde

Likvidace pojistných událostí

 

Škody z pojištění majetku

Informujte se, co dělat v případě řešení škod z pojištění majetku - ať už se jedná o pojištění stavby, domácnosti nebo
odpovědnosti.

 

Škody z pojištění podnikatelů

Jak řešit škody z pojištění podnikatelů? V případě Vám vzniklé škody, na kterou se pojištění vztahuje, je nezbytné, abyste postupovali předepsaným způsobem.

 

Škody ze životního pojištění

Likvidace pojistných událostí životního pojištění. Stáhněte si příslušné dokumenty, vyplňte formuláře a zašlete na adresu Maxima pojišťovny emailem nebo poštou.

 

Škody ze zdravotního pojištění cizinců

Informace pro klienty, jak řešit případné pojistné události, které vzniknou v případě nemoci nebo úrazu. Vyplněné oznámení a odešlete na adresu Maxima pojišťovny.

 

Škody z havarijního pojištění

Máte-li sjednanou smlouvu na havarijní pojištění MaxAuto, je nutné vyplnit a odeslat předepsané dokumenty, které naleznete na těchto stránkách.

 

Škody z pojištění finančních ztrát

Máte-li sjednanou smlouvu na Pojištění finančních ztrát MaxiGep, je rovněž nutné vyplnit a odeslat předepsané dokumenty, které naleznete na těchto stránkách.

 

Škody z pojištění prodloužených záruk vozidel

Vyplněný formulář „hlášení škodné události“ nutno nechat podepsat a naskenované zaslat na uvedenou emailovou adresu. Postupujte dle doporučení.

 

Škody z Celosvětového zdravotního pojištění

Informace pro klienty a zdravotnická zařízení - v případě fakturace za provedené zákroky včetně lékařských zpráv kontaktujte asistenční službu na uvedeném čísle.

 

Škody z Global Solutions Connect

Faktury za provedené zákroky včetně lékařských zpráv zasílejte prosím na emailovou adresu nebo kontaktujte asistenční službu na uvedeném telefonním čísle.

 

Sjednat online

Centrum služeb

MAXIMA pojišťovna, a.s.
Italská 1583/24,
120 00 Praha 2 Vinohrady
Tel.: +420 273 190 400
Fax: +420 273 190 412

Partnerská síť