Jste zde

Likvidace pojistných událostí

 

Škody z pojištění majetku

Informujte se, co dělat v případě řešení škod z pojištění majetku - ať už se jedná o pojištění stavby, domácnosti nebo
odpovědnosti.

 

Škody z pojištění podnikatelů

Jak řešit škody z pojištění podnikatelů? V případě Vám vzniklé škody, na kterou se pojištění vztahuje, je nezbytné, abyste postupovali předepsaným způsobem.

 

Škody ze životního pojištění

Likvidace pojistných událostí životního pojištění. Stáhněte si příslušné dokumenty, vyplňte formuláře a zašlete na adresu Maxima pojišťovny emailem nebo poštou.

 

Škody ze zdravotního pojištění cizinců

Informace pro klienty, jak řešit případné pojistné události, které vzniknou v případě nemoci nebo úrazu. Vyplněné oznámení a odešlete na adresu Maxima pojišťovny.

 

Škody z havarijního pojištění

Máte-li sjednanou smlouvu na havarijní pojištění MaxAuto, je nutné vyplnit a odeslat předepsané dokumenty, které naleznete na těchto stránkách.

 

Škody z pojištění finančních ztrát

Máte-li sjednanou smlouvu na Pojištění finančních ztrát MaxiGep, je rovněž nutné vyplnit a odeslat předepsané dokumenty, které naleznete na těchto stránkách.

 

Škody z pojištění prodloužených záruk vozidel

Vyplněný formulář „hlášení škodné události“ nutno nechat podepsat a naskenované zaslat na uvedenou emailovou adresu. Postupujte dle doporučení.

 

Škody z Celosvětového zdravotního pojištění

Informace pro klienty a zdravotnická zařízení - v případě fakturace za provedené zákroky včetně lékařských zpráv kontaktujte asistenční službu na uvedeném čísle.

 

Škody z Global Solutions Connect

Faktury za provedené zákroky včetně lékařských zpráv zasílejte prosím na emailovou adresu nebo kontaktujte asistenční službu na uvedeném telefonním čísle.

 

Škody z cestovního pojištění

Máte sjednané cestovní pojištění MaxCesta? V případě hospitalizace, náročného lékařského zákroku nebo repatriace kontaktujte asistenční službu EuroCross Assistance.

 

Sjednat online

Centrum služeb

MAXIMA pojišťovna, a.s.
Italská 1583/24,
120 00 Praha 2 Vinohrady
Tel.: +420 273 190 400
Fax: +420 273 190 412

Partnerská síť