UnitedHealthcare Global

Ve spolupráci s UnitedHealth Global poskytuje Maxima pojišťovna pojistné produkty a služby určené pro nadnárodní zaměstnavatele s cílem zabezpečení zdravotní péče pro jejich zaměstnance pracující v zahraničí, pro místní zaměstnance na klíčových pozicích a pro jejich rodinné příslušníky po celém světě.

Jste zde

Proč pojištění od UnitedHealth Global?

Maxima pojišťovna představuje pojištění pro nadnárodní společnosti zaměstnávající pracovníky různých národností. Tento pojistný produkt, "nejlepší ve své kategorii", poskytujeme ve spolupráci s UnitedHealthcare Global (UHCG), největším poskytovatelem zdravotního pojištění v USA. Společnost UnitedHealth Group poskytuje své služby více než 75 milionům fyzických osob, zaměstnává okolo 87 000 lidi, podniká ve všech 50 státech USA, má pobočky ve 27 zemích a provozuje svou činnost ve více než 50 dalších zemích po celém světě.

Naším úkolem je pomáhat lidem žít zdravější život pomocí:

  • snahy o zlepšení výkonů systému zdravotní péče a zlepšení celkového zdravotního stavu klientů společnosti a rovněž i jejich komunit,

  • spolupráce s odborníky ve sféře zdravotní péče a jinými klíčovými partnery s cílem rozšíření přístupu ke kvalitní zdravotní péči, aby si naši klienti mohli dopřát péči, kterou potřebují, za rozumnou cenu,

  • podpory vztahu mezi pacientem a lékařem, poskytování potřebných informací s cílem usnadnění rozhodování a volby ve věcech osobních zdravotních problémů.

Pomocí našich pojistných programů tak chráníme široké spektrum účastníků zdravotního pojištění: fyzické osoby, zaměstnavatele, vlády, komerční plátce, zprostředkovatele a poskytovatele zdravotní péče včetně nemocnic, klinik a jiných poskytovatelů a rovněž i výrobce farmaceutických přípravků a zdravotních pomůcek.

Kontakt: uhci@maxima-as.cz  nebo na telefonním čísle: +420 273 190 444.

 

Sjednat online

Centrum služeb

MAXIMA pojišťovna, a.s.
Italská 1583/24,
120 00 Praha 2 Vinohrady
Tel.: +420 273 190 400
Fax: +420 273 190 412

Partnerská síť